Obrazek

Klan PolishSeamen powstał pod koniec 2002 roku, zrzeszając na początku kilkoro ludzi wokół gry Silent Hunter II wraz z Destroyer Command. Tworzyli scenariusze, jednostki oraz organizowali wspólne batalie. Powstało pierwsze forum, które następnie w 2005 roku przeniosło się na silnik phpBB by Przemo.

Obrazek

Doszły nowe gry Silent Hunter III oraz IV. Szczególnie ta pierwsza gra cieszyła się ogromną popularnością. Wspólne misje rozgrywane na stworzonych prze Klanowiczów mapach były podstawą jesiennych i wiosennych rankingów. Aczkolwiek Silent Hunter IV także miała swoich graczy. Specjalnie przygotowany pakiet pozwalał usunąć błędy występujące w sieciowej grze.
W międzyczasie powstała gra Navy Field. Klan aktywnie uczestniczył w bitwach i wspólnych grach.

Dużym krokiem było stworzenie w 2009 roku przez sOnar-a moda Uboat Total War oraz jego rozwinięcia KOTA - Knight of The Abbyss.

Obrazek

Modyfikacja sprawiająca, że gra sieciowa w Silent Hunter III nabrała nowego wymiaru i sprawiła że ponownie ilość wspólnych patroli wzrosła. Graliśmy nawet 2 - 3 razy dziennie.

Grupa przyjaciół rozrastała się i poprzez lata połączyła nas wspólna grę z pasją do historii wojen na morzu. Udało się także zorganizować spotkania i wspólne wycieczki:

- do Laboe w Niemczech by zwiedzić okręty tyou VII oraz XXI
- do Międzyrzecza obejrzeć MRU
- do Kotliny Kłodzkiej schodząc w podziemia kompleksu "olbrzym"
- do Kętrzyna zdobywająca kwatery Hitlera
czy tez ostatnie wizyty w Bielsku w ramach Operacji Południe

Obecnie skupiamy się nad grą w WarThunder - zarówno okręty, jak i samoloty. A także wciąż żywe jest Dangerous Waters wraz najnowszymi modyfikacjami Reinforced Alert.

Warto tutaj także wspomnieć o głównodowodzących klanem przez te wszystkie lata. Dzięki Wam:

Boolo
PL_JACA
PL_OLO
PRIEN
PL_Cmd_Jacek


Teraz na czele stoi:

PL_U-96

Obecnie (koniec 2019 roku) przenieśliśmy się na nowy silnik forum. Powinien posłużyć przez kolejne lata.

Stare forum jako archiwum jest dostępne tutaj:
http://plu96.usermd.net/forumstare