POLISHSEAMEN

Nasze aktualne patrole - Patrol "Więźniowie otchłani"

PL_CMDR Blue R - 31 Maj 2019, 17:55
: Temat postu: Patrol "Więźniowie otchłani"
Cytat:
Wiezniowie otchlani

Data: 1943.06.16 godzina: 03:30
U-booty: VIIC/42 z 1943
Załoga: weterani
Ilość graczy: 6

ODPRAWA

Niemieckie lotnictwo namierzyło konwoj kierujący się w stronę Malty. W jego stronę kieruje się zespół do zwalczania okrętów podwodnych. Prawdopodobnie o nas wiedzą. Atakujcie co możecie i spieprzajcie głęboko...

W.A.R.D.C_sOnar
www.wardc.890m.com

W patrolu udział wzięli:

PL_Davlol - KIA
2 uszkodzone Troop Transport

PL_CMDR Blue R - SURV
Arrow Tanker "Tanker 09#1" - 8 505
Arrow Tanker "Tanker 09#2" - 8 506
Large Troop Transport "Old Liner#1" - 9 508
Ore Carrier "Ore Carrier#1" - 8 031
---------------------------------------------------
Razem: 34 550 BRT

Wczoraj zagraliśmy z Davlolem mały patrol. Najpierw zmarnowaliśmy po salwie do zespołu bojowego US Navy, który przedefilował w pobliżu nas obojga. Potem zabraliśmy się za konwój. Mnie udało się ominąć eskortę (poza jednym przechodzącym w pobliżu DD) i dopaść kilka tłustych celów.
Davlol uszkodził dwa troopy, a potem dopadł go DD na 10 minut przed końcem patrolu.

Szkoda, że było nas tylko dwoje, ale w przyszłości liczymy na więcej.
PL_fox6 - 31 Maj 2019, 19:03
:
Przepraszam ze mnie nie bylo!
PL_CMDR Blue R - 31 Maj 2019, 19:51
:
Nie musisz przepraszać :) Wpadnij następnym razem i bawmy się razem :)
PL_Davlol - 31 Maj 2019, 20:25
:
Nic dodać nic ująć.
Pancerniki i lotniskowiec przepłynęły obok nas na maksymalnej prędkości. Kiedy PL_CMDR Blue R siał spustoszenie w konwoju ja dopiero do niego dopływałem. Zbyt głośne zachowanie spowodowało że zanim dopłynąłem do konwoju już miałem na karku niszczyciela :|| . Udało się uciec i wejść na peryskopową idealnie w środku konwoju lecz ten sam błąd spowodował że znów na karku miałem niszczyciela i tym razem mnie dopadł :placzus: .
2 troopy dostały po jednej dobrze nasmarowanej rybce, kopciły się ale żaden nie chciał się poddać.
Dzięki za wspólny patrol i do zobaczenia ponownie ;)
sNr - 3 Czerwiec 2019, 18:24
:
"Najpierw zmarnowaliśmy po salwie " - cel zamierzony autora misji został osiągnięty :8)

Fajnie, że znów gracie. Tak trzymać
PL_CMDR Blue R - 3 Czerwiec 2019, 19:11
:
Ta grupa była fajna :) Tu muszę cię pochwalić.
Konwój już był nudniejszy (tzn. standardowy), ale samo podejście z początkiem dnia i grupą uderzeniową było bardzo fajne :)
sNr - 10 Czerwiec 2019, 23:26
:
Miało robić smaka, by poczuć gorycz rozczarowania (wystawieniem się i zwabieniem na siebie eskorty) by na koniec próbować się pocieszyć jakimiś tam stateczkami. Jak tak było - to się stało to, co planowałem :)