POLISHSEAMEN

Pytania i odpowiedzi - Ktos pamieta....

PL_U-96 - 23 Październik 2015, 23:23
: Temat postu: Ktos pamieta....
http://www.prv.pl/api,too...ts,78223,3.html
PL_Cmd_Jacek - 24 Październik 2015, 17:36
:
www . subtaktyka . prv . pl - to takie są początki PS ?
PL_U-96 - 24 Październik 2015, 17:43
:
PL_Cmd_Jacek napisał/a:
www . subtaktyka . prv . pl - to takie są początki PS ?

NIE

Początek tutaj: http://www.polishseamen.p...okladowy&page=1

miłej lektury
PL_CMDR Blue R - 24 Październik 2015, 18:23
:
Wrzesien 2006
(...)
Na forum o?ywienie. Fotki i sprawozdania z wakacyjnych woja?y. Witamy tak?e kolejnych klanowiczów: Arek71 i PL_CMDR Blue R - ahoj! Krotka odprawa i na mostek Panowie!

I rok później "Finek przejmuje prowadzenie :D Ahh... Kawał historii
PRIEN - 6 Grudzień 2015, 18:01
:
Przemo Ty stara torpedo!!
Jeszcze żyjesz?? :schock
Przeca zatopiłem Cię z Boolem w misji na DD. :piwko:
PL_U-96 - 7 Grudzień 2015, 10:49
:
To nie prawda dementuje wszystko :)
PL_BOBIK - 23 Grudzień 2015, 18:29
:
To dopiero były czasy . :slabe
PL_Sheep - 31 Sierpień 2016, 18:01
:
Ja to do tej pory nie wiem jak mogłem funkcjonować. Gry zaczynaliśmy najwcześniej koło 22 koniec po północy czasem i później a potem 4.40 budzik i do pracy.
PL_Cmd_Jacek - 31 Sierpień 2016, 19:17
:
Inne czasy, czasy inna epoka :)
PL_CMDR Blue R - 31 Sierpień 2016, 19:33
:
Czuję się staro :P
Zaraz usłyszę "za moich czasów".... i to z własnych ust :P
PL_Sheep - 1 Wrzesień 2016, 18:59
:
Opracowanie kolejności podłączania się do gry by wyeliminować rozłączanie się poszczególnych osób. Poszukiwanie dostawców neta z odpowiednią przepustowością. Poszukam arkuszy do liczenia rankingu gdzieś powinienem je mieć. A spotkać Boola na DD to było praktycznie jak wyrok śmierci.
PL_CMDR Blue R - 1 Wrzesień 2016, 19:42
:
Tak :)

Finek, wyjdź, Murin musi wejść pierwszy :) Złote czasy.

Najbardziej z tych czasów zapamietałem jednak Teosia. Był moim Guru można powiedzieć.
pepe - 1 Wrzesień 2016, 19:47
:
Taaa, kiedyś to wszystko było lepsze, dziewczyny ładniejsze, piwo chłodniejsze, gry z klimatem itp. Tylko, że lepiej do tego nie wracać bo można sobie nieźle zburzyć wyidealizowane wspomnienia :)
PL_Mirko - 1 Wrzesień 2016, 20:59
:
Pasuje jak ulał do tego tematu - nie mogłem się powstrzymać :)

Kiedyś się ludzie bawili ...

Trzech starszych panów wspomina z nostalgią dawne, dobre czasy. Górski, Wójcik i Zbigniew Zamachowski.
PL_Rapciu - 3 Luty 2017, 19:06
:
PL_CMDR Blue R napisał/a:
Wrzesien 2006
(...)
Na forum o?ywienie. Fotki i sprawozdania z wakacyjnych woja?y. Witamy tak?e kolejnych klanowiczów: Arek71 i PL_CMDR Blue R - ahoj! Krotka odprawa i na mostek Panowie!

I rok później "Finek przejmuje prowadzenie :D Ahh... Kawał historii

Tylko i! wylacznie dlatego ze Rabe odpuscil sobie uczestnistwo w zmaganiach rankingowych. Pozdrawiam i mysle o Was oraz ciesze sie ze forum dziala i ma sie dobrze... Naprawde sie ciesze!
PL_Gooferus - 27 Maj 2017, 01:25
:
Ja ze swojej strony chciałbym dodać że miło wspominam SH2 vs DC grywałem dość intensywnie na multi i mam fajne wspomnienia ; ale teraz jest DW spróbujcie chociaż raz zagrać z nami , wiem nie ta dekada i inne okręty (ale wrażenia po misi podobne ) , wiem że jest dużo graczy którzy pamiętają te czasy rozgrywek wpadajcie na DISCORD nie gryziemy zawsze ktoś jest ( po 18 tej ) pozdrawiam weteranów do zobaczenia na morzu ;)
grindler - 28 Maj 2017, 23:18
:
Też dobrze wspominam tą serię -czekałem niecierpliwie na DC i chociaż mam nieduże doświadczenie w MP, to uważam że to był duży sukces. Wszystko później to już droga w stronę porażki