Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Problem z dźwiękiem

Moderator: PL_CMDR Blue R

Awatar użytkownika
kpt.mar.Grudziński
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:50
Lokalizacja: Lubelskie

Problem z dźwiękiem

#1

Post autor: kpt.mar.Grudziński » 07 wrz 2020, 12:55

cześć wszystkim mam problem a mianowicie po uruchomieniu gry (czy to czystej czy z modami) nie mam dźwięków ale nie wszystkich tylko części np: nie mam dźwięków oficerów jak wydam im rozkazy ( zmiana języka nic nie daje) tak samo jest z GWX i dźwiękami ThomsenSoundPack. Przeinstalowanie gry nic nie daje walczę z tym od 2 dni i już nie wiem. Gra uruchomiana jest ze zgodnością i jako admin. sterowniki też są dobre bo jeszcze 3dni wcześniej wszystko chodziło tak dodam jeszcze że wysypała mi się gra po instalacji SH3 Commander. Proszę o podpowiedzi co jeszcze można zrobić jak przeinstalowanie nic nie daje i czysty SH ma ten bubel.
Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
kpt.mar.Grudziński
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:50
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Problem z dźwiękiem

#2

Post autor: kpt.mar.Grudziński » 08 wrz 2020, 20:23

zresetowanie ustawień do fabrycznych (win10) nic nie dało. :sciana:

Awatar użytkownika
kpt.mar.Grudziński
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:50
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Problem z dźwiękiem

#3

Post autor: kpt.mar.Grudziński » 10 wrz 2020, 10:27

Przeinstalowane sterowniki dalej nic. W innych grach nie mam tego problemu tylko shIII ale jak kopie na pendrive dalem do 2-giego komputera wszystko ok.

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: Problem z dźwiękiem

#4

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 10 wrz 2020, 18:59

Sorki za późną odpowiedź. Sprawdziłem u siebie WIn 10 - i wszystko gada jak powinno. Trudno mi powiedzieć co może być powodem u Ciebie.
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

Awatar użytkownika
kpt.mar.Grudziński
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:50
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Problem z dźwiękiem

#5

Post autor: kpt.mar.Grudziński » 10 wrz 2020, 19:46

Tak jeszcze kombinowałem i odłączyłem głośniki od komputera i wykorzystałem z monitora ale to samo.
Pamiętam miałem to już po zainstalowaniu modów ale wtedy wystarczyło w ustawieniach gry zmienić dźwięki z angielskich na niemieckie.
Ale teraz to nie pomaga. Czegoś brakuje ale nwm czego już wszystko przeinstalowane. :( szkoda bo bym sb coś z torpedował :D

Awatar użytkownika
kpt.mar.Grudziński
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2020, 19:50
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Problem z dźwiękiem

#6

Post autor: kpt.mar.Grudziński » 10 wrz 2020, 22:49

JEST :D działa cały folder shIII z dokumentów usunąłem i działają nwm co tam się porobiło ale działa :D

ODPOWIEDZ