Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Które mody ze sobą

Moderator: PL_CMDR Blue R

tamlinek
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 15:09

Które mody ze sobą

#1

Post autor: tamlinek » 27 gru 2020, 20:50

Hejka,

Próbuję zainstalować SH3 w na tyle zadowalający sposób, żeby do niego podejść jak najlepiej. Rozbija się to głównie o grafikę, mam 1680x1050 monitor, ciągle mi się wysypuje gra jak próbuję widescreen uruchomić. Póki co mam GWX3 gold ze spolszczeniem - ale jak tak dalej pójdzie, pewnie wjedzie lsh3, bo podobno ma już wbudowane mody do grafiki... Rozdzielczość już mam odpowiednią - zostało dostosowanie GUI, od razu uprzedzam, widescreen magui z gwx fixem wysypuje się z jakimś cyfrowym błędem

Chyba, że ktoś ma działającą konfigurację i mi pomoże dobrać mody do siebie :)

A więc pomocy!

Awatar użytkownika
PL_CMDR Blue R
Posty: 5502
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:16
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Które mody ze sobą

#2

Post autor: PL_CMDR Blue R » 10 sty 2021, 14:16

1. Jak uaktywnić przełącznik ręcznego wprowadzania danych na wysuwanym panelu który uaktywnia się po najechaniu kursorem na górny prawy róg ekranu?(tam gdzie ustwaia się rodzaj zapalnika, prędkość torpedy, głębokość - w widoku peryskopu, nie tego z pod F6) Jest ten pstryczek ale u mnie nie działa i muszę zmieniać widok, fajnie by było jak bym nie musiał przeskakiwać z widoku peryskopu.
Tak dawno nie grałem, że nie pamiętam wszystkiego, ale chyba jest skrót klawiszowy do przełączania...
Do pozostałych. Z modami nie jestem na bieżąco i nie mogę pomóc... A niestety, mody mają to do siebie, że lubią się gryźć.

Jedynie 5.
Już nie gramy. Niestety, czasy SH3 minęły. Teraz grywamy głownie w Warthundera oraz okazyjnie w Dangerous Waters.
Dlatego też nie codziennie ktoś zagląda w ten dział...
Czasami brak taktyki, to jedyna możliwa taktyka....
PL_CMDR Blue R (Finek)

Pawian
Posty: 316
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:17

Re: Które mody ze sobą

#3

Post autor: Pawian » 10 sty 2021, 14:59

Ja mogę pomóc, ale czy autor jeszcze zainteresowany?

Pawian
Posty: 316
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:17

Re: Które mody ze sobą

#4

Post autor: Pawian » 11 sty 2021, 0:09

A korzystasz z tej opcji co jak najedziesz na statek peryskopem to w prawym górnym rogu masz dane: odległość, kąt i prędkość?

ODPOWIEDZ