Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Problemy z ładowaniem sejwów

Moderator: PL_CMDR Blue R

winters506
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2020, 21:03

Problemy z ładowaniem sejwów

#1

Post autor: winters506 » 30 kwie 2021, 22:44

Od jakiegoś czasu podczas ładowania zasejwowanego etapu gry (na morzu) za każdym razem wywala do windy. Receptą na to była ponowna instalacja gry z gwx i spolszczeniem oraz odpalenie sejwa z portu. OK, zadziałał. Po trzech dniach sytuacja się powtarza. Przez dwa dni ładował i nagle przestał. Ostatnie sejwy z patrolu na morzu znowu wywala do windy. Co jest grane? Nie za bardzo uśmiecha mi się ponowne instalowanie gry co kilka dni z dodatkami. Poza tym, nie wiem, czy to ważne, ale zamknięcie Hsieoptionselector bez dokonania żadnych zmian przez przycisk OK skutkuje komunikatem, że nie może znaleźć pliku Sh3.exe. Ma to jakiś związek? Nie za bardzo wiem, co robić. Komp sprawny, procek i5 3,4 GHz, karta gtx960, RAM 12 GB, wszystko do tej pory śmigało jak ta lala. Była aktualizacja sterownika do karty, ale nie pamiętam, czy gra zaczęła szwankować przed czy po aktualizacji. Macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
PL_CMDR Blue R
Posty: 5537
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:16
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Problemy z ładowaniem sejwów

#2

Post autor: PL_CMDR Blue R » 04 maja 2021, 18:00

Wywala w około 2/3 paska ładowania?
Jak tak, to powodem jest niezgodna wersja gry (plik kampanii)... Tylko skoro nic nie zmieniasz, to jakby gra ci zmieniała plik.... Czy któryś z tych modów nie jest odpalany jako nakładka i nie modyfikuje ci gry przy odpalaniu?
Czasami brak taktyki, to jedyna możliwa taktyka....
PL_CMDR Blue R (Finek)

ODPOWIEDZ