Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Ił-2 Sturmovik

Moderator: PL_CMDR Blue R

Awatar użytkownika
janko175
Posty: 50
Rejestracja: 28 gru 2019, 22:53

Ił-2 Sturmovik

#1

Post autor: janko175 » 22 paź 2021, 9:44

Po dość trudnych poczatkach w DCS wracam do mojego pierwszego symulatora .IL- 2 Sturmovik. Clifs of Dover Blitz Edition obecnie do kupienia za 17 zł .
W temacie WW II deklasuje DCS . Nie wspominając kwesti finansowej .Myślę ,że graficznie doruwnuje WT . Przyznam ,że latanie P51 w DCS jest dla mnie irytujące głownie ze względu na kłopoty z widocznośćią . Nie wiem na ile jest to zbliżone do rzeczywistości , ale WT i ił jest w tym względzie mniej wymagający dla oczu .
Fakt opcja zoom raczej nie przystaje do symulatora , ale przeniesienie wszytkiego do gry w skali 1:1 nie jest przecież możliwe .
Nie przejmuj się inni mają się jeszcze gorzej .

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: Ił-2 Sturmovik

#2

Post autor: PL_Mirko » 27 paź 2021, 20:15

CoD Blitz Ed. zagościł u mnie na dysku ponad 2 lata temu. Zrobił na mnie b. pozytywne wrażenie - kawał dobrej roboty team'u TF w porównaniu do tragicznej graficznie starej "Kłody".
Na starym Forum w temacie WT, umieściłem kiedyś taki obrazek:
Obrazek
janko175 pisze:
22 paź 2021, 9:44
Fakt opcja zoom raczej nie przystaje do symulatora , ale przeniesienie wszytkiego do gry w skali 1:1 nie jest przecież możliwe .
Przypominam sobie moją reakcję, gdy pierwszy raz zastosowałem zoom w Ił2 BoS. To jest symulator? To samoloty w trakcie WWII miały zamontowane teleobiektywy?
Przestałem się śmiać, gdy w trakcie misji na Ił-ku 2 próbowałem znaleźć wrogie jednostki bez zoom'u - nie dało rady.

Podobnie w DCS - wczoraj zakończona sukcesem misja CAS Medium (film w trakcie przesyłania) - bez możliwości znacznego przybliżania widoku nie byłbym w stanie odróżnić wrogich jednostek na tle gleby.
A w odróżnieniu ode mnie AI'ki czy to w Ił'ku czy w DCS'ie czy WT wszystko widzą :)
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: Ił-2 Sturmovik

#3

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 21 lis 2021, 16:17

COD cały czas grzeje mi miejsce na dysku - echa ten brak czasu :type
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

ODPOWIEDZ