Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Geforce Now

Dział w którym można pisać na dowolne tematy, nie związane z marynistyką i forum.
melis
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2019, 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Geforce Now

#1

Post autor: melis » 15 lut 2020, 14:11

Ruszyła chmura od Geforce. Dzis sprawdzałem na ETS2. Ustawienia ultra, skalowanie 400%, zero zacinek :) Znaczy się hula jak trzeba. Za darmo mamy do dyspozycji tylko 1h gry, z oczekiwaniem w kolejce. Abonament 25zł na mc - promocyjna cena. Dla mnie to tylko ciekawostka i, raz na jakiś czas tą godzinkę mogę poświęcić, na sprawdzenie jak wygląda to i owo, ale są tacy którzy faktycznie uradują się, z perspektywy mozliwości wydania po raz kolejny kasy ;)

Awatar użytkownika
pepe
Posty: 258
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Geforce Now

#2

Post autor: pepe » 15 lut 2020, 16:52

Wg mnie to bardzo ciekawa opcja - być może przyszłość gier komputerowych jako pewnego rodzaju usługi. Zauważ, że pomimo opłaty miesięcznej masz jakość jak na sprzęcie za kilka tysiaków więc niekoniecznie jest to naciąganie na dodatkowe wydatki.

Poniżej ciekawa recenzja usługi:


youtu.be/lh3NZW6mB9w

Jednym z większych minusów i to raczej nie do obejścia jest brak wsparcia dla modów.
Obrazek

melis
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2019, 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Geforce Now

#3

Post autor: melis » 16 lut 2020, 12:06

Pepe oczywiście, że masz rację. Tylko opłaty te wzrosną na pewno. Do jakiej kwoty, to trudno ocenić. Jednak faktycznie można grać na dużo słabszym sprzęcie w gry, które normalnie wymagają mocnych jednostek. Co do modów, należało by namierzyć folder, w którym tworzona jest druga instalacja gry. W ets2 widziałem, że mody były dostępne z menadżera modów - tylko tą grę sprawdziłem. Kolejną będzie DCS World.

ODPOWIEDZ