Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Pepe

Jesteś nowy przedstaw się wszystkim.
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 258
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Pepe

#1

Post autor: pepe » 11 sty 2020, 23:21

Większość osób ze starego forum mnie zna.

Zajmuję się głównie Dangerous Waters - prowadzę jedyne międzynarodowe aktywne miejsce, gdzie każdy może zawsze zagrać w DW
(choć najczęściej gramy w piątki i soboty o 20)

Dla osób, które mnie nie znają:
Prowadziłem (moderowałem) na PS dział DW, który za moich czasów był na forum najaktywniejszym działem spośród tych o grach multiplayer.
Kiedy odszedłem DW niestety tutaj umarło. Dziś już nie sposób poświęcić tyle czasu co kiedyś, jednak nadal w miarę możliwości mogę pomóc ludziom, którzy chcą się zapoznać z tą jedyną w swoim rodzaju grą, nie mającą żadnych współczesnych odpowiedników.


W moim podpisie zamieszczam link do kanału discord, gdzie odbywają się gry DW.
Zgodnie z punktem regulaminu:
4. Jeżeli prowadzisz stronę lub grupę dyskusyjną (lub jesteś jej członkiem) o tej samej (lub bardzo podobnej) tematyce co forum PolishSeamen to prosimy o nie umieszczanie jakichkolwiek odnośników, linków czy banerków w swoim podpisie czy profilu, które zachęcały by do odwiedzenia tejże strony lub do zarejestrowania na tymże forum. Od prezentacji witryn oraz forów internetowych jest specjalnie przygotowany dział. Jeżeli chcesz aby twój adres lub banerek się w nim znalazł prosimy skontaktować się z Administratorem forum.
Z uwagi na powyższe pytam o zgodę na taki podpis z linkiem. Niestety nie sposób skontaktować się z administracją bez zakładania konta - dlatego proszę o akceptację tutaj.
W przeciwnym wypadku proszę po uprzednim powiadomieniu (mnie) o usunięcie mojego konta wraz z wszystkimi treściami, które zamieściłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_U-96
Administrator
Posty: 39
Rejestracja: 07 gru 2019, 16:46
Lokalizacja: Sosnowiec / Warszawa
Kontakt:

Re: Pepe

#2

Post autor: PL_U-96 » 12 sty 2020, 10:26

Witamy na pokladzie PS (nie mamy zadnego problemu z podpisem) ENJOY

BTW
Odnosnie kontaktu, bez rejestracji
kontakt.jpg
Pozdrawiam
capt. TUPOLOV commanding
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: Pepe

#3

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 12 sty 2020, 11:31

Hejka.
Dzięki za dopracowanie ikonek tematów na naszym forum oraz głównego napisu na stronie :ok: .
logo.png
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
Posty: 258
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pepe

#4

Post autor: pepe » 12 sty 2020, 14:22

Sorry ale przeoczyłem, że jest możliwość kontaktu. Tak czy inaczej dzięki za zgodę :)

Co do napisu głównego - ten został lekko zmodyfikowany przez PL_Cmd_Jacek a moja była pierwotna wersja. Teraz też wygląda bardzo fajnie, jest bliższy oryginalnemu logo.
Obrazek

ODPOWIEDZ