Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Raport - Purple Bay III - 2020-02-08

Raporty z rozegranych scenariuszy i kampanii.
Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Raport - Purple Bay III - 2020-02-08

#1

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 09 lut 2020, 15:25

Wczoraj zagraliśmy, jeden z moich ulubionych scenariuszy Purple Bay III. W większości razy płynąłem go na Alfie, lecz tym razem wybrałem Harushio.



Popłynąłem na E, starając się zorientować, gdzie znajduje się wroga flota. Udało mi się dosyć szybko zlokalizować szybko płynącego Udaloya.



starałem się podejść bliżej. Okręty nawodne wymieniły się rakietami i Udaloy poszedł na południe. Mnie to dało okazję do ataku. Puściłem rybki zarówno do celów głównych, jak i samego niszczyciela.



rybki nie zdążyły dość do celu, bo Beef zatopił Udaloya harpunem. Ja zaś przekierowałem swoje rybki na flotę topiąc oba wrogie okręty : Deepaka i Rogova - topiąc oba.



a potem zaczęło się szukanie Lady. Zacząłem pingać sonarem. Podawałem namiary na cele, a Corn weryfikował śmigłowcem. Bardzo dziwny kontakt był tuż obok mnie (2nm) - oznaczyłem go jako wrogi. Ale nie miałem nic na LF by zweryfikować podejrzenia.



Wysłane torpedy w tym kierunku też nic nie złapały. W końcu po wielokrotnych manewrach, otrzymałem info z linku że jednak tam jest sub. Więc kolejne torpedy jeszcze raz wysłałem. Tym razem skuteczni i Lada poszła na dno. Ja zaś musiałem jeszcze wykonać uniki, gdyż torpedy wroga szły tuz obok mnie. Na końcu wynurzyłem się kończąc grę.



Było interesująco i ciekawie. Fajnie, że pojawił się także Grindler - może w końcu znajdzie czas i zarejestruje się na naszym nowym forum.

"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
Posty: 258
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Raport - Purple Bay III - 2020-02-08

#2

Post autor: pepe » 09 lut 2020, 15:52

Heh, z kolei ja nie mam sie czym pochwalić. Zagrałem na Alfie ale bez spektakularnych sukcesów :P

Grindler polecił mi udać się na północ a później przechwycić grupe desantową. W międzyczasie zaraportowałem torpedy wroga. ściągnałem na siebie spore zainteresowanie przeciwnika, który wysłał mi nad głowę smigłowiec a okręty podwodne torpedy w moja stronę. Udało mi się uniknąc ataków i kiedy juz dotarłem na dogodne pozycje zobaczyłem jak Alfę rozrywa eksplozja :balonik :cenzura:

Film z mojej perspektywy:


youtu.be/4zkIxNhk4nQ


I znacznie ciekawszy replay:


youtu.be/qyUe9x59Zdw

Do następnego razu :bokser:
Obrazek

ODPOWIEDZ