Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

Oil for Japan - 2020-03-27

Raporty z rozegranych scenariuszy i kampanii.
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 258
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Oil for Japan - 2020-03-27

#1

Post autor: pepe » 28 mar 2020, 1:04

Rozegraliśmy bitwę na 4 osoby:

Gryfas - Sierra
Pepe - Kilo
vs
PL_Cmd_Jacek - Perry
CornFreeGorn - Harushio

Sam zostałem zatopiony jednak udało mi się zatopić 1 z 2 tankowców. Przeciwnik wypingał mnie sonarem i początkowo skierowane na korunda torpedy przekierował na mnie.

Później obserwowałem moje torpedy. 2 UGST z późna aktywacją uchwyciły tankowce - jednak zgasły tuż przed trafieniem. Dopiero 3 z nich zniszczyła tankowiec.

Jeszcze ciekawiej było z TEST-71, która uchwyciła Perrego. Podążała za nim jednak na NIXIE zgubiła trop. Zakręciła pętelkę i gdy ponownie złapała Perrego znów straciła sporo paliwa na NIXIE. Po ominieciu wabika, kiedy juz szła na okręt tuż przed trafieniem zabrakło jej paliwa :cenzura:


Film z rozgrywki:


youtu.be/swplvZDw8EA

I do następnego razu :piwko:
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: Oil for Japan - 2020-03-27

#2

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 28 mar 2020, 18:26

Podobało mi się. Wychwyciłem pozycję Sierry i prawdopodobną Kilo. Teraz wydaje mi się, że mógł to być Korund. Ale kierunek był wystarczający by Corn chwycił trop.

Ja zająłem się Sierrą. Puściłem śmigłowiec. Miałem dwie potencjalne pozycje - jedna musiała byc Korundem,. W pierwszej kolejności zająłem się tą która mogła być większym dla mnie zagrożeniem. Poszła zarówno torpeda ze śmigłowca, jak i z pokładu. Jednak celem okazał się Korund. Zatem druga pozycja.

Sierra była głęboko. Ręcznie wypuszczona rybka szukała celu na 400-500 stopach. Ostatni pocisk puściłem z mapy i ten zaczął przeszukiwać od razu pod warstwą (prawie 1100 stóp) i ... trafił uszkadzając. Przeciwnika. Mimo braku ustawienia ustawiłem śmigłowiec na przeszukiwanie około 5 mil od ostatniej pozycji Sierry i czekałem aż wystartuje drugi helikopter.

Gdy poszedł w powietrze skierowałem go na cel, ale także dostałem komuinikat TIW. Starałem się uciec. Na wszelki wypadek wydałem rozkaz z mapy zaatakowania Sierry i śmigłowiec ruszył. Niestety po chwili dopadła mnie torpeda 65-76 i poszedłem na dno. Obserwowałem jednak mój śmigłowiec, który leciał na cel. Nie widziałem torped, za to patrzałem jak nawraca. Po chwili

:bum

i Sierra na dnie. Udało się. Zemsta zza grobu.

Dzięki za grę. Dawno nie grałem na SURF-ie. :piwko:
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

ODPOWIEDZ