Aktywację użytkowników dokonuje tylko Admin
po informacji na Discordzie
Uwaga !!! Google / Gmail blokuje korespondencję z forum

Archiwum forum PolishSeamen - tylko do odczytu

Zapraszamy na serwer głosowy

DISCORD

War Thunder: Warplanes

Dział rozmów o grze Warthunder

Moderatorzy: PL_CMDR Blue R, PL_Andrev

Awatar użytkownika
PL_Qbik
Posty: 1022
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: War Thunder: Warplanes

#91

Post autor: PL_Qbik » 02 lut 2021, 12:42

:drapanie:
Kilo wody pod stopą!
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#92

Post autor: PL_Mirko » 02 lut 2021, 15:32

Tak, wiem namotałem nieźle ale cóż późna godzina i pośpiech swoje zrobiły...
Stąd tak mało zachęcająca wymowa mojego poprzedniego postu :bye
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
janko175
Posty: 50
Rejestracja: 28 gru 2019, 22:53

Re: War Thunder: Warplanes

#93

Post autor: janko175 » 04 lut 2021, 20:06

To już szachy dostarczają więcej emocji , tych pozytywnych oczywiście . Polecam każdemu . :offtop .
Do WT zniechęciłem się definitywnie . Nie moja bajka . :bye
Nie przejmuj się inni mają się jeszcze gorzej .

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#94

Post autor: PL_Mirko » 05 lut 2021, 21:14

:offtop Szachy - królewska gra - przed erą komputerów moja ulubiona. Grałem oczywiście amatorsko ale zaliczyłem też kilkanaście turniejów. W efekcie mam nawet klasę szachowa - jedną z tych niższych. Jakiś zdobyty pucharek na półce się kurzy... Ale największy mój sukces życiowy to wygranie 5 dniowej przepustki w turnieju szkółki "Bażantów". Wykorzystałem z tego tylko 3 dni bo musiałem wracać do jednostki, moja kompania zaczynała służbę wartowniczą.
Próbowałem to sobie później odbić w turnieju brydżowym, ale przed finałem trafiło nam się z kolegą Jasiem fatalne rozdanie i nie było szans tego wygrać. :beksa:

Obecnie między WT, DW i ETS2 grywam również w szachy z kompem - FreeChess. Mimo, że jest to program darmowy ma bardzo przyjazny widok 3D szachownicy.
Także również polecam szachy jak i brydż oczywiście :studencik:
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#95

Post autor: PL_Mirko » 31 mar 2021, 23:18

Na zakończenie sezonu zimowego ładny wynik - wszystkie fragi to gracze:
19x.jpg
Z kolegą Piotrkiem walczyliśmy z przeważającymi siłami - "Jest ich tu za dużo". Ale za to było dużo okazji do celnych trafień.
Gra tym razem była bardzo przyjaźnie nastawiona do mnie - zaliczała trafienia nawet przy dużych odległościach...
Baton.jpg
...stawałem na głowie - zaliczała trafienia nawet w takich sytuacjach:
Na głowie2.jpg
... i następny przeciwnik za chwilę zaliczy glebę...
Na głowie.jpg
Wchodziło wszystko - Bf 110 zwykle pancerna - płonie...
110-tka.jpg
I Stukas - krótka seria ...
Ju-87.jpg

Niestety tego wieczoru wszystkie 3 bitwy przegrane - coś za coś ;)
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: War Thunder: Warplanes

#96

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 01 kwie 2021, 7:43

Fajny wynik - szacun.

19 zestrzeleń w jednej bitiwe.
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Qbik
Posty: 1022
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: War Thunder: Warplanes

#97

Post autor: PL_Qbik » 01 kwie 2021, 10:44

Gratulacje, Mirko!
:jupi
Fajnie się o takiej bitwie czyta. Żeby tak za każdym razem fajnie się dawali kosić! Niestety - gra robi numery. Ja np. teraz - gdy mam do wykonania zadanie specjalne, polegające na zatapianiu wrogów znajdujących się wewnątrz bojek na punkcie strategicznym - ani razu (od 8 bitew) nie dostałem bitwy typu "podbój" - odbywającej się w jednym, dużym kole z bojek - gdzie każde zatopienie zalicza się na poczet tego zadania...
:eek :-]
P.S. A cóż to się stało, Mirko, że nie latasz na myśliwcach niemieckich, które - jak mi się zdaje - dotychczas preferowałeś?
Kilo wody pod stopą!
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#98

Post autor: PL_Mirko » 02 kwie 2021, 22:04

PL_Qbik pisze:
01 kwie 2021, 10:44
... Żeby tak za każdym razem fajnie się dawali kosić! Niestety - gra robi numery...
Generator liczb pseudolosowych w akcji - co zrobisz ich gra i ich warunki gry. Albo się do tego przyzwyczaisz albo zmieniasz grę na inną. :||
P.S. A cóż to się stało, Mirko, że nie latasz na myśliwcach niemieckich, które - jak mi się zdaje - dotychczas preferowałeś?
Grywam na przemian GER i US na II i III erze EC SB Air. To zależy jak są dostępne bitwy dla danej nacji. Gdy devsi przesadzą z buff'em np. pólcalówek, wtedy nie można dołączyć do bitwy po stronie Aliantów - zbyt wielu chętnych. Wybór tylko GER... A za dwa tygodnie zmiana - "wajcha" dla US w lewo i odwrotnie - można grać właściwie tylko Aliantami.
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Qbik
Posty: 1022
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: War Thunder: Warplanes

#99

Post autor: PL_Qbik » 09 kwie 2021, 11:20

Rozumieć.
:yes
Kilo wody pod stopą!
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#100

Post autor: PL_Mirko » 21 kwie 2021, 21:42

W nawiązaniu do powyższych obrazków - krótki film - gra amer. "bąkiem" F2A-3 (EC SB Air).

0:00-1:54 Mapa Ruhr - samotna walka z 3-ma przeciwnikami: 2x Bf-109 i Fw 190 A-1. Gracze w Bf-kach przekonali się szybko, że próba "wykręcenia" Buffalo to jest wyjątkowo fatalny pomysł. Gracz w "Foczce" mądrzejszy o doświadczenie sprzed kilkunastu minut :|| , w końcu znalazł na mnie sposób i niestety dopadł był mnie - już po zakończeniu nagrania. Chwila dekoncentracji po dwóch zwycięstwach... :(

1:55-4:39 Mapa Tunezja - dłuższa walka kołowa i 2 fragi. Tym razem "Buffalo" nie dał się łatwo prowadzić, był narowisty...

4:40- Mapa Maginot Line - dialogi PL, przykład współpracy zespołowej ze znajomym z kanału Discord'a. Tym razem to ja mu pomogłem a innym razem to on ratuje mi "skórę".
Problem gracza w powolnym Hurku - "... ja tam do jutra nie dolecę."

Zapraszam do obejrzenia filmu WT Gameplay SB Air "F2A-3 w akcji - zwinna bestia" (5:56, HD 1080, 60 fps):

youtu.be/mCjja6wolC4
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Qbik
Posty: 1022
Rejestracja: 30 gru 2019, 14:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: War Thunder: Warplanes

#101

Post autor: PL_Qbik » 22 kwie 2021, 16:44

Mirko!
Jesteś Mistrzem!
Mnie od samego patrzenia zakręciło się w głowie...
:eek
Kilo wody pod stopą!
Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: War Thunder: Warplanes

#102

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 22 kwie 2021, 19:56

Okrzyk bojowy PL_Mirko: ---> "COVER ME" , a następnie wróg staje w płomieniach :||

Brawo!
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#103

Post autor: PL_Mirko » 23 kwie 2021, 21:57

Dzięki Panowie!
Mistrz to miałby tak codziennie, a ja niestety mnie więcej mam tak: w jeden dzień OK, w drugi dzień łomot... :beksa:
Po kilkudniowej przerwie, przedwczoraj w pół godziny 5 fragów (F2A-3), a wczoraj :fury
@PL_Qbik - w 3 sekundzie filmu możesz zobaczyć do czego służy lunetka w F2A-3 :eek

@ PL_Cmd_Jacek
A Ty wiesz jaki ja byłem zestresowany - dookoła przeciwnicy, a znikąd pomocy?
Denerwujące jest jak gracze "giną" w ciszy, nie informują gdzie "is party". A za chwilę ktoś pyta "where is enemy?"...
A ja nie chcę nikogo denerwować i wrzeszczę - w końcu u mnie wystarczy "nadusić" przycisk "Num1". :)
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Mirko
Posty: 205
Rejestracja: 29 gru 2019, 0:32

Re: War Thunder: Warplanes

#104

Post autor: PL_Mirko » 24 kwie 2021, 0:05

Udało się!! Warto było montować film - Jacek return :jupi
Dzięki za wspólną grę :ok:
Tutaj kasuje bombera, a ja podziwiam :eek
Jacek return.jpg
Dziś nasz dzień lakierowany Internetem, w telefonie tak jak w gnieździe siedzi mózg,
Całe szczęście, że Bóg stworzył był kobietę... Głupie jest życie ale kocham je... (Andrzej Janeczko)

Awatar użytkownika
PL_Cmd_Jacek
Administrator
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2019, 20:02
Lokalizacja: Będzin / Ploiesti

Re: War Thunder: Warplanes

#105

Post autor: PL_Cmd_Jacek » 25 kwie 2021, 16:32

Dzięki, dzięki - dobrze było znowu wspólnie postrzelać. :piwko:

Muszę sobie też zmapować radio na klawiaturze.
"Mówię tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać. Ci, którzy nie chcą nie obchodzą mnie.
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany ? Ściana i tak zawsze swoje wie" (by Indios Bravos)


Obrazek

ODPOWIEDZ